U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Contacteer ons

Indien u vragen hebt (over uw eigen eigendom, over een eigendom die in onze portefeuille zit,...), stel ze en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, gelieve alle velden in te vullen.


U moet akkoord gaan met het privacy beleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Logo
Kantoor Sint-Niklaas
Mercatorstraat 64
9100 SINT-NIKLAAS

Kantoor Sint-Pauwels
Dries 24
9170 SINT-PAUWELS
(Enkel open op afspraak)

Kantoor Hamme
Slangstraat 10 B
9220 HAMME
(Enkel open op afspraak)

Tel: 052 20 05 05 - E-mail: info@hestor.be

Openingsuren (Sint-Niklaas):

Maandag: 9 u - 12.00 & 12.30 - 17 u
Dinsdag: 9 u - 12.00 & 12.30 - 17 u
Woensdag: 9 u - 12.00 & 12.30 - 17 u
Donderdag: 9 u - 12.00 & 12.30 - 17 u
Vrijdag: 9 u - 12.00 & op afspraak
Zaterdag: Op afspraak

Het Hestor team

Het Hestor team staat steeds paraat!

Mathieu Michiels

Zaakvoerder
0476 22 11 20
mathieu@hestor.be
 

Torchyto Beerens

Zaakvoerder
0494 50 47 25
torchyto@hestor.be
 
 

Sofie Goven

Administratieve medewerker
052 20 05 05
sofie@hestor.be
 
 

Arnaud Loquet

Vastgoed medewerker
0476 40 21 71
arnaud@hestor.be
 
 

Laurens Van Noten

Vastgoed medewerker
0488 28 92 57
laurens@hestor.be
 
 

Youri Leenaert

Vastgoed medewerker
0472 95 03 87
youri@hestor.be


 

Dries De Burggrave

Vastgoed medewerker
0478 35 04 72
dries@hestor.be


 

Laura Van Nieuwenhuyze

Verantwoordelijke verhuur
0486 52 23 94
laura@hestor.be


 

Elif Baytan

Vastgoed medewerker
0468 15 27 95
elif@hestor.be

Tessa Tavernier

Vastgoed medewerker
0472 36 51 56
tessa@hestor.be
Terug naar boven
Sluit menu Hestor