U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Contacteer ons

Indien u vragen hebt (over uw eigen eigendom, over een eigendom die in onze portefeuille zit,...), stel ze en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, gelieve alle velden in te vullen.


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Logo
Kantoor Sint-Niklaas
Mercatorstraat 64
9100 SINT-NIKLAAS

Kantoor Sint-Pauwels
Dries 24
9170 SINT-PAUWELS
(Enkel open op afspraak)

Kantoor Hamme
Slangstraat 10 B
9220 HAMME
(Enkel open op afspraak)

Tel: 052 20 05 05 - E-mail: info@hestor.be

Openingsuren (Sint-Niklaas):

Maandag: 9 u - 12.00 & 12.30 - 17 u
Dinsdag: 9 u - 12.00 & 12.30 - 17 u
Woensdag: 9 u - 12.00 & 12.30 - 17 u
Donderdag: 9 u - 12.00 & 12.30 - 17 u
Vrijdag: 9 u - 12.00 & op afspraak
Zaterdag: Op afspraak

Het Hestor team

Het Hestor team staat steeds paraat!

Mathieu Michiels

Zaakvoerder
mathieu@hestor.be
 
 
 

Torchyto Beerens

Zaakvoerder
torchyto@hestor.be
 
 
 

Jonas Dhooghe

Sales Manager
jonas.dhooghe@hestor.be
 

Sofie Goven

Administratief verantwoordelijke
sofie@hestor.be
 
 
 

Laura Van Nieuwenhuyze

Verantwoordelijke verhuur
laura@hestor.be


 
 

Arnaud Loquet

Vastgoed medewerker
arnaud@hestor.be
 
 
 
 
 

Dries De Burggrave

Vastgoedmakelaar
dries@hestor.be
BIV 514.640

 
 
 

Elif Baytan

Vastgoedmakelaar
elif@hestor.be
BIV 515.737
 

Tessa Tavernier

Vastgoedmakelaar
tessa@hestor.be
BIV 509.849
 

Laurens Peeters

Vastgoedmakelaar
laurens.peeters@hestor.be
BIV 515.756
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Silke De Grave

Verantwoordelijke Spaans vastgoed
silke.de.grave@hestor.be
BIV 508.985
 
 

Jouw naam?

Vacature vastgoedmakelaar
Info via jobs@hestor.be
 
 
 
 

Jouw naam?

Vacature vastgoedmakelaar
Info via jobs@hestor.be
 
Terug naar boven
Sluit menu Hestor